Gösterilen sonuç sayısı: 3

Ücretsiz WordPress Temaları

Cascade – Kişisel vCard WordPress Teması

5 üzerinden 0 oy aldı
198,90 

Ücretsiz WordPress Temaları

Lustria – Çok Amaçlı WooCommerce Teması

5 üzerinden 0 oy aldı
198,90 

Ücretsiz WordPress Temaları

Rocket – Çok Amaçlı WordPress Teması

5 üzerinden 0 oy aldı
198,90 

Ücretsiz WordPress Temaları

Wordpress içerik yönetim sistemi özelliklerine sahip web sitesi sahibi olmak isteyenler, kullanmak istedikleri temalarla ilgili araştırmalar yapabiliyor. Wordpress, tüm kullanıcılara binlerce tema seçeneği sunuyor.

Açık kaynak kod sistemine sahip olduğu için wordpress üyelerinin tamamı sürekli tema ve eklenti geliştirme çalışmaları yapıyor. Web sitelerinde kullanılan temalar, markanın internetteki görünün yüzü olduğu için doğru seçim yapmak önemlidir. Ücretsiz blog teması her sektör ve tüm kullanıcılar için çok fazla alternatif sunuyor. Tema seçenekleri arasından işinize ve sektörünüze uygun olanı bulmak bazen zor olabiliyor.

Wordpress destek hizmetleri ile tema seçimi koşununda da yardımcı olunuyor. Web dünyasında yeni olanlar, yeni web siteleri için wordpress tarafından sunulan ücretsiz temalar arasında seçim yaparak, istedikleri özelliklere sahip web sitesine hemen sahip olabilecektir.

Ücretsiz olarak sunulan tema seçenekleri arasından en iyisini seçebilmek için nelere ihtiyaç duyulduğu ve beklentilerin neler olduğu belirlenmelidir.

Ücretsiz Wordpress Temaları

Wordpress ile 5 dakika içerisinde blog sayfası açılabiliyor ya da yeni bir web sitesine sahip olunabiliyor. Son yıllarda yapılan araştırmalarda, içerik yönetim sistemi (CMS) olarak dünyanın en çok tercih edilen web araçlarından birisi olarak gösteriliyor. Bedava wordpress temaları sayesinde, kullanıcıların kendi web sitelerini kolay işlemlerle tasarlamalarını sağlıyor. Ücretsiz olarak sunulan en iyi tema seçenekleri arasında şunlar gösterilebiliyor.

 • MH Magazine lite,
 • Fullby,
 • Qi Theme,
 • Virtue,
 • eStore,
 • Better Health,
 • Quality Construction,
 • CoverNews,
 • New Portal,

Ücretsiz olarak sunulan tema seçenekleri, her sektörün ihtiyacı olan web sitelerinin kısa sürede düzenlenmesini ve internet dünyasında yer almasını sağlıyor. Wordpress temalarının, seo dostu ve mobil uyumlu olmaları, kullanıcıların tüm beklentilerini karşılarken en çok tercih edilen tasarımlar oluyor.

Yeni bir web sitesi oluşturmak ya da web sitesini geliştirmek isteyenler, önceden tasarlanmış tema seçeneklerini kullanabiliyor. Wordpress temalarının ücretsiz olarak sunulması, wordpress veritabanını ve içerik yönetim sistemini kullanan tüm sitelerin daha geliştirilebilir ve güncellenebilir olmasını sağlıyor.

En İyi Wordpress Temaları

Wordpress temalarını bulmak artık çok kolay olmaya başladı. Her sektör yapısına uygun olarak hazırlanan web siteleri için en iyi wordpress temalarını bulunabiliyor.

Web sitesi ya da blog sayfaları için doğru temayı seçmek, internet dünyasında farklı olmanızı sağlayacak çalışmaları yapmanıza yardımcı olacaktır. Günümüzde, kendi web sitenizi oluşturmanın en popüler ve basit yollarından birisi wordpress içerik yönetim sisteminin kullanılmasıdır. S

ite tasarımları için sunulan binlerce tema seçeneği yapılacak çalışmaları kolaylaştırıyor ve yol gösteriyor. Gelişen internet teknolojilerine göre belirlenen en iyi wordpress temaları arasında şunlar yer alıyor.

 • Divi,
 • Ultra,
 • SeedProd,
 • Astra,
 • OceanWP,
 • StudioPress,
 • Avada,
 • Soledad,
 • Hestia,
 • Exponent,

Dünya genelinde tüm sektör yapılarına uygun olarak hazırlanan wordpress web siteleri için binlerce tema seçeneği sunuluyor. Kullanıcılar, sitelerini geliştirmek için tema seçimlerini ücretli ya da ücretsiz seçenekler arasından belirleyebiliyor. Ücretsiz temaları seçenler, web sitelerini daha uygun maliyetlerle oluşturabiliyor ve sektörlerinin yapısına uygun şekilde düzenleyerek yayınlarını yapabiliyorlar.

Ayrıca bkz: WordPress Oyun Temaları için hemen tıklayın!

En İyi Ücretsiz Wordpress Temaları

Wordpress temalarını kullanarak web sitesi tasarımı yapmak isteyenler, binlerce tema seçeneği arasından seçim yapabiliyor. Ücretsiz wp temaları sayısının çok fazla olması bazen işe uygun tema seçimini zorlaştırabiliyor. Çok fazla seçeneğin olması, kullanıcıların işini kolaylaştırırken bazen hangisini seçileceğinde kararsızlığa neden olabiliyor.

En iyi ücretsiz temaların bir arada sunulması ve sıralamanın en çok tercih edilenlere göre yapılması, yeni başlayanlar için kolaylık sağlıyor. Web siteniz hangi sektör ve işlemler için tasarlanmışsa, wordpress temalarını da ona göre seçebilirsiniz. Wordpress destek ve eğitim sitelerini inceleyenler, tema seçimi konusunda da önemli bilgilere ulaşabilecektir.

Ücretsiz temalardan biri olan Astra teması, kişisel ya da kurumsal web siteleri, blog sayfaları için uygundur ve sayfanın hızlı bir şekilde özelleştirilmesini sağlar. Seo uyumludur ve hafif özelliğinden dolayı sayfada işlemlerin hızlı yapılmasını sağlar. En iyi ve ücretsiz olan wordpress temalarının tamamı, seo ihtiyaçları göz önünde bulundurularak inşa ediliyor, sitelerin mobil uyumlu olması sağlanıyor.

Tema seçiminde, renk ve ihtiyaca uygun bölüm seçeneklerinin olmasına dikkat edilmelidir. Binlerce seçenek arasından karşılaştırma yaparak seçim yapılabildiği için web sitenizi en iyi şekilde özelleştirebilir, canlı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

WordPress Ücretsiz Temalar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

WordPress Hazır Site Hizmetleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

WordPress Ücretsiz Tema Nedir?

WordPress içerik oluşturma panelinde kullanabileceğiniz ücretsiz tema seçenekleridir. Ücretsiz olarak dağıtımı bulunan tüm temalara, bu kategorimizden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ücretli Tema ile Ücretsiz Tema Arasındaki Fark Nedir?

Wp Magaza olarak ücretli satışa sunduğumuz tüm temalar, özellik ve işlev bakımından özelleştirilebilmektedir. Bu durum da ücretsiz temalara göre daha çok işlevsel ve özelliklere sahip olduğunu bizlere belirtmektedir. Aynı zamanda sitemizden satın aldığınız ücretli WordPress temalarında, destek hizmetimiz bulunmaktadır. Ücretsiz temalarda ise böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır

WordPress Temaları Demodaki Gibi Nasıl Kurulur?

Temalarda yer alan demolar, genel olarak tema ayarlarında “Demo” başlığı altında yer almaktadır. Oradan istediğiniz demoyu seçebilir ve kur butonu ile sitenize entegre edebilirsiniz. Ücretli temalarda ise bizlerle iletişime geçebilir ve gerekli desteği yazılımcılarımızdan alabilirsiniz.

Ücretsiz WordPress Temaları Nasıl Kurulur?

Sitenize ücretsiz temaları panel üzerinden Temalar > Yeni Ekle yolu ile birlikte kurulum sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda cPanel gibi araçlarla dosyalardan da kurulum sağlayabilirsiniz. Dosyalarda wp-content > wp-themes klasörüne indirdiğiniz temanın dosyasını atabilirsiniz. Sonrasında panel üzerinden aktifleştirmeniz yeterli olacaktır.

Tüm Ürünlerimiz Orjinal GPL Lisanslıdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
This is default text for notification bar