PROFESYONEL WORDPRESS HOSTİNG

Wp Mağaza’dan satın alacağınız tüm tema ve eklentiler için profesyonel bir WordPress hostinge ihtiyacınız bulunmaktadır. 

Hayal Host ve Wp Mağaza işbirliği ile sizlere en uygun fiyatlı profesyonel WordPress hosting hizmetini sunuyoruz.

Wordpress hosting

WordPress Hosting Özellikleri

  • Yüksek Ram Frekansı
  • NVME SSD Diskler
  • E5 Serisi İşlemciler
  • Cloud Linux – CageFS
  • Yedekli Yapı
  • Ücretsiz 7/24 Destek
  • Gelişmiş Güvenlik
  • Gelişmiş Kaynak Yönetimi

Ücretsiz Taşıma!

Hayalhost sitelerinizi ücretsiz taşıyor!

Site sayı sınırı olmaksızın tüm sitelerinizi sizin için taşıyoruz. Vaktiniz değerlidir! Arkanıza yaslanıp profesyonel taşımanın keyfini sürün. Hizmet, cPanel to cPanel arası taşımaları kapsamakla birlikte %100 veri güvenliği garantisi sunar. Hosting taşıması zahmetli bir iştir. Taşıma esnasında en ufak aksaklıklar veri kaybı ile sonuçlanabilir. Sizlere tamamen ücretsiz taşıma hizmeti sunuyoruz. Profesyonel teknik destek ekibimiz tarafından tüm işlemleriniz yapılarak tarafınıza teslim edilir.

wordpress hosting

WordPress Hosting Sıkça Sorulan Sorular

Hosting Nedir, Ne İşe Yarar?

Web sitenizi ya da web uygulamanızı internet üzerinde yayımlayabilmenizi sağlayan temel hizmet paketine hosting adı verilmektedir.H Hosting paketleri hem sitenizin stabil çalışabilmesini, hem de sitenizin dosyalarının bütününü saklayarak düzenleyebilmenizi sağlayan bir özelliğe sahiptir.
Neden Hayal Host’u Tercih Etmeliyim?

Yüksek RAM frekansı, hızlı hizmet özelliği, sürekli online destek altyapısı gibi birbirinden çeşitli özellikleri ile birlikte ön plana çıkmaktadır. Profesyonel bir hosting hizmeti almak ve sorun yaşadığınızda hızlı dönüşler almak istiyorsanız, işbirlikçimiz olan Hayal Host hizmetlerini sizlere tavsiye etmekteyiz.
Sitemi Hayal Host’a Nasıl Taşıyabilirim?

Site sayı sınırı olmadan sizler için ücretsiz olarak sitelerinizi kendi sunucularımıza taşımaktayız. Arkanıza yaslanarak sitenizin taşınmasını bekleyebilir ve sonrasında profesyonel olarak hizmet almaya başlayabilirsiniz. Profesyonel teknik destek ekibimiz tarafından tüm işlemleriniz yapılarak tarafınıza teslim edilir.
Hosting Nasıl Alınır?

Hayal Host sitesinde hosting sahibi olmak son derece basit ve hızlı bir adımdır. Hemen yukarıda yer alan paketleri incele butonuna basabilir ve gerekli paketlerin hepsine erişim sağlayabilirsiniz. Son adım olarak da satın al butonu ile işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz