325 sonuçtan 1-18 arası gösteriliyor

İndirim!

WordPress Temaları

Gowilds – Gezi Teması

5 üzerinden 0 oy aldı
200,00 
5 üzerinden 0 oy aldı
198,90 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
490,00 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
200,00 
İndirim!

İnşaat Firması Temaları

Consulting – Kurumsal WordPress Teması

5 üzerinden 0 oy aldı
700,90 
5 üzerinden 0 oy aldı
198,90 
5 üzerinden 0 oy aldı
198,90 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
421,00 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
700,90 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
200,00 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
720,90 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
700,90 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
200,00 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
200,00 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
200,00 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
700,90 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
200,00 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
700,90 

WordPress Temaları 2024

WordPress açık kaynaklı yazılım, senelerdir kullanıcıları adına sağladığı ilgi çekici temalarıyla çok seviliyor. Bu temalar öylesine fazla çeşide sahip ki, herkes kendi zevklerine uygun olan bir temayı kolaylıkla seçebiliyor. Tabii kural bu sene de değişmiyor. En iyi Wordpress temaları 2024 senesinde sıklıkla konuşulacak gibi görünüyor.  Peki en iyi WordPress temaları hangileri? WooCommerce temalarının hangi türleri bulunuyor? Hepsi ve daha fazlası bu yazıda!

En sık tercih edilen Wordpress teması satın alma yöntemi WP Mağaza üzerinden tamamen güvenilir bir şekilde Wordpress teması almaktır. Satın alma adımları ise şu şekildedir:

  • Beğendiğiniz temayı site üzerinden bulup üzerine tıklayın.
  • Emin olmak adına canlı demoyu incele yazan kısımdan temayı bir süre boyunca deneyin. Çünkü herhangi bir temayı hiç deneme yapmadan satın alırsanız bazı özelliklerini beğenmemeniz halinde sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle denemenizde yarar var.
  • Sonrasında ise ürünü sepetinize atarak satın alma adımlarını tamamlayabilirsiniz.

WP Mağaza’da yer alan Wordpress temalarının her biri GPL orijinal lisansına sahiptir. Ürünler, resmi web sitelerinde yer alan satıcı teklifleri ile tamamen aynıdır. Buradan alacağınız temaların her birini ömür boyunca ücretsiz biçimde güncelleyebilirsiniz. Sınırsız alan adında kullanabilir, ücretsiz kurulum desteğinden faydalanabilirsiniz.

Aynı zamanda ücretli olan eklentiler de mevcuttur. Dilerseniz temanın Türkçe çevirisini de sepete ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra SMPT ve Mail ayarı da alabilirsiniz. Hız optimizasyonu, Wordpress kurulumu gibi eklentiler de ücretli şekilde sunulmaktadır. Tüm bu ücretli eklentileri alırsanız sitenizin daha da stabil şekilde çalışmayı sürdürdüğünü görürsünüz.

WordPress Tema Satın Al

WordPress tema satın al yaparak sitenizin güvenliği ve işlevselliği açısından büyük önem taşır. Çünkü lisanssız temalar sitenizde güvenlik açıkları meydana getirir ve bu da emeklerinizin her an boşa gidebileceği anlamına gelir.

Web sitenizin türüne göre (blog, haber, e-ticaret vb.) tercih edebileceğiniz sayısız tema bulabilirsiniz. Bunlar sitenizi hem görsel, hem de fonksiyonel açıdan mükemmelleştirmek için pek çok özellik barındırır. Kullanıcı deneyimini en üst düzeylere çıkararak ziyaretçilerinizin aradığı her şeyi kolayca bulmasına ve sitenizde keyifle dolaşmasına imkân vermektedir.

Woocommerce Temaları

WordPress’in kullanıcılar için sunduğu yüz binlerce tema var. Her bir temanın özelliği farklı oluyor, bu da çeşitliliğin artması bağlamında bir kitle oluşturuyor. Tabii WordPress Woocommerce temaları her zaman ayrı bir yere sahip oluyor. Bu kendine özgü nitelikler barındıran tema skalası, web sitelerinin daha hızlı çalıştığı bir ara yüz vadediyor. Peki bu vaadini gerçekleştiriyor mu? Kesinlikle evet.

WordPress Temaları Sıkça Sorulan Sorular

WordPress Teması Nedir?

WordPress temaları dünyanın en yaygın kullanılan wordpress yazılımında web sitenizin görünümünü özelleştirmek ve değiştirmek için kullanılan temalardır. WordPress ücretsiz olduğundan ve dünyada çok yaygın olarak kullanıldığından oldukça popülerdir. WordPress temaları wp mağaza en profesyonel ürünlerin olduğu web sitesidir.

WordPress nedir ne işe yarar

Kendiniz bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, kolayca hızlı ve kontrol panelli bir web sitesi yaratmak istiyorsanız wordpress sizin işinizi görecektir. Ücretsiz olmasından dolayı ve wp mağaza’da uygun fiyatlı temalardan olduğu için wordpress nedir ne işe yarar sorunuzun cevabını size vermiş oluruz.

WordPress ile e ticaret nasıl yapılır?

Wordpress ile e ticaret yapabilmenize olanak sağlayan woocommerce eklentisi ile e-ticaret yapabilirsiniz. Woocommerce eklentisi wordpress sitenizi bir e-ticaret sitesine dönüştüren ücretsiz bir eklentidir, wordpress’in kendi kütüphanesinde bu eklentinin son sürümünü indirebilirsiniz.

Bir sitenin wordpress olduğunu nasıl anlarız?

Bir sitenin wordpress olduğu kaynak kodlarına bakarak anlayabilirsiniz, herhangi bir sayfaya sağ tıklayıp öğeye denetle butonuna tıklayın, açılan sayfada ctrl f yaparak wordpress kelimesini aratın ya da wp-content kelimesini aratın, herhangi bir sonuç çıkıyorsa web sitesi wordpressdir. Eğer wp admin gizli değilse /wp-admin yaparak kontrol panelini de görüntüleyebilirsiniz.

WordPress SEO nasıl yapılır?

En popüler wordpress seo eklentisi yoast seo eklentisi ile web sitenize seo yapabilirsiniz. Wp mağaza destek ekibinden ücretli olarak web sitenizin analizini isteyebilir ve wordpress seo çalışması talep edebilirsiniz.

WordPress tema demodaki gibi nasıl kurulur?

Satın aldığınız her temanın detaylı olarak kurulum ve düzenleme dokümanları bulunmaktadır fakat wp mağaza destek ekibi temalarınızın kurulumunu ücretsiz olarak yapmaktadır.

Tüm Ürünlerimiz Orjinal GPL Lisanslıdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
This is default text for notification bar