82 sonuçtan 1-18 arası gösteriliyor

İndirim!
541,00 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
720,90 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
549,00 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
509,99 
İndirim!

WordPress Eklentileri

WordPress Yoast SEO Premium

5 üzerinden 0 oy aldı
409,99 
İndirim!

WordPress Eklentileri

Rank Math SEO PRO

5 üzerinden 0 oy aldı
489,00 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
489,00 

WordPress Eklentileri

JetElements Dynamic Data Addon

5 üzerinden 0 oy aldı
198,90 

WordPress Eklentileri

WhatsApp Chat WordPress Eklentisi

5 üzerinden 0 oy aldı
198,90 
5 üzerinden 0 oy aldı
198,90 

WordPress Eklentileri

WordPress Automatic Plugin

5 üzerinden 0 oy aldı
198,90 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
547,00 
İndirim!

WooCommerce Eklentileri

AutomatorWP Awesome Support

5 üzerinden 0 oy aldı
412,00 
İndirim!

WordPress Eklentileri

iThemes Security Pro

5 üzerinden 0 oy aldı
509,99 
5 üzerinden 0 oy aldı
198,90 
İndirim!
5 üzerinden 0 oy aldı
541,00 
İndirim!

WordPress Eklentileri

Yoast News Seo Premium

5 üzerinden 0 oy aldı
541,00 

En İyi WordPress Eklentileri 2023

Web siteleri tasarımları çeşitli programlama dilleri kullanılarak yapılır. Site tasarımlarında kullanılan eklentiler ve temalar, sitelerin daha işlevsel olmasını sağlar. Son yıllarda, internet dünyasında yer alan web sitelerinin büyük bir bölümü wordpress altyapı sistemi ile oluşturulmuştur.

Web sitesi geliştirme işlemleri için ihtiyaç duyulan çok sayıda kod parçacıklarını bir arada bulunduran wordpress platformu, sahip olduğu tema ve eklentilerle siteler üzerinde önemli değişikliklerin hemen yapılmasını sağlıyor. Wordpress eklentileri siteye eklenmek istenen işlevleri ve özellikleri temsil eder. Eklenti seçeneklerini kullanmaya başlayan web tasarımcıları, site değişikliği yapmadan mevcut site üzerinde istedikleri eklentiyi kullanarak yeni özelliklerin eklenmesini sağlayabiliyor.

Wordpress platformu tüm kullanıcılarına, ücretli ve ücretsiz sahip olabilecekleri eklenti seçeneklerini sunuyor. Eklenti seçeneklerinin yüklenmesi de çok kolaydır ve wordpress kütüphanesini yükleyenler, kütüphane içeriğinde yer alan tüm eklentileri web sitelerine yükleyebiliyor ve sitelerinin daha gelişmiş özelliklere sahip olmasını sağlayabiliyor.

Wordpress Eklentileri

Wordperss plugin olarak gösterilen eklenti seçenekleri iki farklı grupta sunuluyor. Çok sayıda ücretsiz eklenti çeşidi bulunuyor ve ücretsiz eklentilerde işlevsel özellikler kısıtlı olabiliyor. Ücretli wordpress eklentileri kullanıcıların web sitelerinde en iyi performansı elde etmelerine yardımcı olan ve daha geniş özellikler sunan eklentilerdir. En çok tercih edilen ücretli eklenti seçeneklerinden bazıları şunlardır.

 • Slider Revolution,
 • WPBakery Page Builder,
 • LayerSlider,
 • EventOn,
 • Essentian Grid Gallery,
 • Ultimate Addons For WPBakery Page Builder,
 • WpData Tables,
 • Ubermenu,

Wordpress veritabanı ile tüm sektör web siteleri kurulumları kolay işlemlerle yapılabiliyor. Ücretli eklentiler, sitelerde olmayan özeliklerin basit adımlarla sitelere eklenmesini ve daha işlevsel olmasını sağlıyor. Wordpress tarafından sunulan ücretli eklentilerde, belge, güncelleme ve destek hizmetleri yer alıyor.

Web sitelerinin geliştirilmesi için sunulan eklentilerin ücretli ve ücretsiz seçeneklerle sunulması, her kullanıcının web sitesini kolaylıkla geliştirmesini sağlıyor. Wordpress platformunda ücretli eklentilerin yanı sıra 56.000’den farklı ücretsiz eklenti seçenekleri de sunuluyor. Ücretsiz eklenti seçeneklerinin sunduğu tüm özelliklere herkes ulaşabiliyor ve ödeme yapmadan web sitelerine yükleyebiliyor.

Wordpress Nedir?

Wordpress, blog platformu olarak 2003 yılında kullanılmaya başlamıştır. Daha sonraki dönemlerde sunulan hizmetler geliştirilmiş ve içerik yönetim sistemi özelliğine sahip olmuştur. Wordpress, MySQL veri tabanlı PHP programlama dilini kullanan içerik yönetim sistemidir. Günümüzde, erişim yapılabilen internet sitelerinin %35’den fazlası wordpress içerik yönetimi ile oluşturulmuştur.

Son dönemlerde her iki web sitesinden birisi wordpress mimarisini kullanarak tasarlanmıştır. Wordpress, site oluşturucu özelliğinin yanı sıra farklı boyut ve şekillerde bloglar oluşturulmasını da sağlıyor. E-ticaret, kişisel web, kurumsal web, sosyal ağ gibi farklı yapı ve özelliklere sahip web sitesi oluşturulmasını sağlıyor. Açık kaynak kodlu web içerik yönetim sistemi olduğu için özelleştirme seçeneklerini herkes kullanabiliyor ve sürekli geliştirmeler yapılabiliyor.

Wordpress site kurulumu çok basit olduğu için kısa sürede web sitesi sahibi olmak isteyenlere ihtiyaçlarına uygun kurulumların hemen yapılamasını sağlıyor. Kurulum işlemleri, manuel ya da kontrol paneli üzerinden yapılabiliyor. En önemli özelliği, her ihtiyaca uygun eklenti seçeneklerinin olmasıdır. Önceden tasarlanmış olan web sitelerine eklenmek istenen özellikler, wordpress eklenti seçenekleri ile hemen yüklenebiliyor ve sitenin daha kullanışlı olması sağlanabiliyor.

En İyi Wordpress Eklentileri

Wordpress içerik yönetim sistemi açık kaynak kod özelliğine sahip olduğu için tüm üyeleri tarafından geliştirme çalışmaları yapılabiliyor. Ücretli ve ücretsiz olarak sunulan eklenti ve temalar sürekli geliştirildiği için çok fazla seçenekten oluşuyor.

Günümüzde site geliştiricileri ve tasarımcıları, en iyi wordpress eklentileri seçeneklerini kullanarak sitelerinin yeni özelliklere sahip olmasını sağlayabiliyor. Sürekli geliştirme çalışmaları yapıldığı için en iyi eklentiler, kullanıcıların değerlendirmeleri ve kullanım sayılarına göre belirleniyor. En iyi eklentiler arasında şunlar yer alıyor.

 • Yoast Seo,
 • WP Rocket,
 • WooCommerce,
 • Akisment Antispam,
 • Google XML Sitemap Generator,

Web site geliştiricileri, her eklentinin içerik özelliklerini ve kullanım performansını inceleyerek yükleme işlemlerine başlayabiliyor. Ücretsiz eklentilerin çoğu kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen araçlar olduğu içi en iyi eklentiler arasında yer alıyor.

Herhangi bir ücret ödenmeden siteye yükleniyor ve paket içerisinde yer alan eklentiler, temalar aktif edilebiliyor. Ücretli eklentileri kullanmak isteyenler, çok cüzi miktarlarda ödemeler yaparak istedikleri tema ya da eklenti paketini satın alabiliyor. Aynı zamanda ücretsiz WordPress temaları ile birlikte sitenizi çok daha güzel bir görünüme getirebilirsiniz.

WordPress Eklentileri Sıkça Sorulan Sorular

WordPress Nedir?

WordPress , site oluşturmak için kullanabileceğiniz en kapsamlı içerik oluşturma panellerinden birisidir. Özellikle eklenti ve tema alanında geniş bir yelpazeye sahip olması, Wordpress’i çok daha ön plana çıkaran adımlardan birisi olmaktadır.
WordPress Eklentileri Ne İşe Yarar?

WordPress platformu ile oluşturmuş olduğunuz sitelere farklı özellikler getirebileceğiniz ve kurabileceğiniz araçlara eklenti ismi verilmektedir. Sitenize ek bir özellik ya da işlev kurmak istediğinizde, sayfamızda yer alan eklentilere göz atmanız yeterli olacaktır.
WordPress Eklentileri Nasıl Kurulur?

Satın almış olduğunuz tüm ücretli eklentileri, yazılımcılarımız aracılığı ile birlikte sitelerinize ücretsiz olarak kurulum sağlamaktayız. Sizler manuel olarak ise Panel > Eklentiler > Yükle adımlarını takip ederek, sahip olduğunuz eklenti dosyasını seçebilirsiniz.
WordPress Eklenti Kurmanın Sınırı Var Mıdır?

WordPress sitenize eklenti kurmada herhangi bir sınırlama yoktur. Eğer çok fazla bir eklenti sahibiyseniz, çok iyi bir hosting ya da sunucuya taşınmanızı tavsiye etmekteyiz. Aksi taktirde sitenizde yer alan birçok eklenti, sunucunuzu bir hayli yoracaktır.
Tüm Ürünlerimiz Orjinal GPL Lisanslıdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
This is default text for notification bar