Günümüzde, Adsense uyumlu wordpress temaları sıkça aratılmaktadır. Adsense uyumlu WordPress temalarının en büyük özellikleri, tema üzerinde daha önceden hazırlanmış reklam alanlarının bulunmasıdır.

Bu sayede web sitesi üzerinde reklam yerleşimi yapmanıza gerek kalmadan, kullanıcı dostu bir görünüme sahip olursunuz. Bu tür temalar hazırlanırken Adsense reklamlarına ve reklam birimlerine göre hazırlanır, satın alacağınız WordPress temalarının güncel olması sizlerin yeni çıkan reklam birimlerini sitenizde yayınlayabilmeniz için kolaylık sağlayacaktır.

Adsense Uyumlu WordPress Temaları

Adsense uyumlu wordpress temaları denildiği zaman aklımıza bir kaç tema gelir. Adsense üzerinden gelir elde ediyorsanız, optimize edilmiş ve özel reklam yerleşimi özelliğine sahip wordpress temaları sizin için cazip gelebilir ancak bu kriterler yeterli değildir. Satın alacağınız WordPress temaları için bir kaç kritere dikkat etmelisiniz;

 • Temanın hızı.
 • Temanın güncel kodla yazılması.
 • Kullanıcı dostu olması
 • Güvenlik açıklarının bulunmaması
 • Kullanıcıyı teşvik edecek alanların bulunması (emoji ekleme gibi.)

Güncel kodla yazılmış, hızlı bir tema sizin arama motorlarındaki sıralamalarınızı etkileyecektir yanı sıra tema içerisinde bulunan özel alanlar kullanıcıyı etkileşimde bulunması için teşvik ediyorsa bu temalar iyi temalar arasına girebilir.

Bimber WordPress Teması

Bimber teması, içerisinde barındırdığı özellikleri ve güncel bir kod ile yazılmasından dolayı “seo uyumlu wordpress teması” alanında en üst sırada yer almaktadır. İçeriklerin sonunda bulunan emoji kısmı ile kullanıcının etkileşimde bulunmasını teşvik eder. İçerisinde barındırdığı özel reklam yerleri ile, en dikkat çekici reklam kodlarınızı ekleyebilirsiniz. WordPress temaları arasından, bimber teması oldukça popüler bir temadır.

Bimber WordPress Teması
Bimber WordPress Teması

Boombox WordPress Teması

Boombox wordpress teması adsense temaları içerisinde bilinen en iyi temalardan birisidir. Demo sürümlerinin fazla olması sayesinde istediğiniz görünüme kolayca kavuşabilirsiniz. Boombox WordPress Teması, ana sayfa üzerinde bulunan özel reklam alanları ve makale içi reklam alanları sayesinde web sitesinin t.o arttırabilecek temalar arasındadır.

Boombox WordPress Teması
Boombox WordPress Teması

NewsPaper WordPress Teması

Newspaper wordpress teması, içerisinde barındırdığı 135 farklı görünüm ile hayalinizdeki görünüme kolayca ulaşmanızı sağlar. Ana sayfa ve gönderiler içerisinde yer alan reklam yerleri ile T.O (tıklama oranı) arttırabilirsiniz.

Newspaper WordPress Teması
Newspaper WordPress Teması

Seo Uyumlu WordPress Blog Teması

Günümüzde pek çok kişi “Seo uyumlu wordpress blog teması” kelimesini arıyor, peki Seo uyumlu WordPress Blog teması özellikleri nelerdir?

 • Hızlı olması
 • Dinamik bir yapıya sahip olması
 • Güncel bir kod ile yazılması
 • Az eklentiye sahip olması
 • Responsive olması
 • Güzel bir görünüme sahip olması

Yukarıdaki kriterler bir temanın SEO uyumlu olup olmadığını anlamanız için yeterli gelecektir. Yanı sıra WP Mağaza sitemizde bulunan Boombox ve Bimber temasını blog sitelerinizde kullanabilirsiniz.

Bedava Tema – WPMAĞAZA

Günümüzde pek çok kişi artan dolar kuru nedeniyle tema alamıyor, siz değerli müşterilerimiz için “Bedava Tema” hizmetimizi, kullanıma açmış bulunuyoruz. Sitemiz üzerinden bedava temalara erişebilir ve güvenli bir şekilde sitelerinizde kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Ürünlerimiz Orjinal GPL Lisanslıdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
This is default text for notification bar