Potansiyel müşterileri web sitenize çekmek istiyorsanız, WordPress kurumsal temaları, hizmetlerinizi ve uzmanlığınızı tanıtmanın harika bir yoludur. Kurumsal temalar içerisinde barındırdığı, referanslar, portföyler, projeler gibi sayfalar/ özelliklerle birlikte gelir. Birçok WordPress temasında, koda dokunmadan web sitesinin tasarımını ve düzenini değiştirmenize izin verir. İşte bazı WordPress kurumsal tema örnekleri. Kurumsal web siteniz için başlangıç ​​sitelerinden birini de kullanabilirsiniz.

En İyi Kurumsal WordPress Temaları

Heavy, en popüler WordPress kurumsal temalarından biridir. Düzinelerce önceden oluşturulmuş sayfalar ve entegre bir sayfa oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir. Heavy ayrıca tamamen widget’lanmıştır.

Consulting WordPress Kurumsal Teması

Popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucuları için optimize edilmiş kurumsal bir temadır. Bu tema, özel gönderi türleri ve WooCommerce entegrasyonu dahil olmak üzere birçok seçenekle birlikte gelir. Özelleştirilebilir başlık ve sayfa düzenlerine, güçlü bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuna ve onlarca özel widget’a sahiptir. İşletmeler için harika bir temadır ve her türlü web sitesini oluşturmak için kullanabilirsiniz.

DEMO / SATIN AL
Consulting WordPress Kurumsal Teması
Consulting WordPress Kurumsal Teması

Blo Kurumsal WordPress Teması

Bu çok amaçlı tema, birçok özellikle birlikte gelir ve SEO için uygundur. Önceden tasarlanmış demosu ile birlikte gelir ve birkaç sayfa oluşturucuyla uyumludur. Temanın yerleşik

Zakra: Bu tema, mevcut en zarif WordPress kurumsal temalarından biridir. Temiz bir tasarıma sahiptir. Ayrıca yatay paralaks arka planlarını da destekler. Sınırsız kaydırıcılar oluşturmanıza olanak tanıyan Slider Revolution WordPress eklentisini de içerir. Sadeliğine rağmen, bu tema potansiyel müşterileri çekmek isteyen işletmeler için tasarlanmıştır.

İyi bir kurumsal tema için estetik görünüm tek başına yeterli değildir. İşlevsel, kullanımı kolay ve SEO alt yapısı hazırlanmış olmalıdır. Özelleştirmek için, özel CSS kodu giriş alanları, mobil uyumlu olması, e ticaret için woocommerce gibi eklentilerle donatılmış olması gerekmektedir.

DEMO / SATIN AL
BLO Kurumsal WordPress Teması
BLO Kurumsal WordPress Teması

Bir WordPress kurumsal temasının bir diğer önemli özelliği, yanıt verebilirliğidir. Bir dizi farklı cihazla uyumlu olduğundan, herhangi bir cihazda gezinmek de kolaydır. Siteniz mobil cihazlarda tamamen işlevsel olacak, tasarım ise masaüstü bilgisayarların ve mobil cihazların ekran boyutuna uyum sağlayacaktır. Bir mobil cihazda görüntülenmesi gereken bir web siteniz varsa, duyarlı bir tema, görüntülemeyi kolaylaştıracaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Ürünlerimiz Orjinal GPL Lisanslıdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
This is default text for notification bar