Eğer WordPress kullanıyorsanız, Üyelik sistemini takip edecek çeşitli wordpress üye paneli var onları indirmeniz gerekecektir. Bu eklentileri indirdikten sonra wordpress’teki üye kayıtlarını takip edebileceksiniz. 

WordPress Üyelik Eklentisi Nedir?

WordPress üyelik eklentisi, web sitenizde ek işlevleri açmaya yarayan bir sistemdir. Bu sayede üye takibini yapabilir. Kimler wordpress kullanıyor onları görebilirsiniz.

Sitenizin çok sayıda etkileşim alabilmesi için wordpress üyelik paneli kullanmanız gerekir. 

En İyi WordPress Üyelik Eklentileri

WordPress üyelik panelini kullanmak birçok kolaylık sağlayacaktır. Herhangi bir kodlama işlemi ile uğraşmadan sadece bu eklentileri indirip. Üye takibi dışında web sitesindeki içerikleri ve ödeme sistemini de düzenleyebilirsiniz. WordPress üyelik sistemi açma eklentilerini sizler için hazırladık.

  • Ultimate Membership Pro

Ultimate Membership Pro
Ultimate Membership Pro

WordPress’te oldukça sık kullanılan eklentilerden birisidir. Üyelik sistemini kolayca kontrol edilebilir. Ultimate Membership Pro ile ücretsiz ve premium üyelikleri oluşturabilirsiniz. Bunun dışında sitenize kullanıcı kayıt bölümleri ekleyebilir istediğiniz bölümlere üyelerin erişimini kısıtlayabilirsiniz. Sitenizdeki yeni üyelere özgün roller verebilirsiniz. Sadece üyelerinizin erişebileceği şekilde ayarlayabilirsiniz.

Bu kararı tamamen size kalmış.

Ayrıca bkz: Sizlerde sitenize harika WordPress eklentileri kurmak istemez misiniz? Hemen tıklayın ve en uygun fiyatlardan eklentilere sahip olun.

  • UserPro

UserPro
UserPro

UserPro, sadece bir  wordpress üye paneli değildir. Diğer sosyal medya hesaplarına entegrasyonu sağlar. Viral pazarlama çalışmaları için kullanılır. Üyeler için içerik kısıtlaması yapar. Ücretli bir uygulamadır. Bu eklentiyle birden fazla kayıt formu oluşturabilirsiniz. Her kayıt formu için ayrı kullanıcı rolü verir. yönetici, üye vb.

Ayrıca özel olarak profil sayfaları oluşturabilirsiniz.

  • LearnDash

LearnDash 
LearnDash

LearnDash aslında, bir LMS eklentisidir. LMS, wordpress’te öğrenim yönetim sistemidir. Bu sayede bir konu hakkında çeşitli bilgileri, pdf, video gibi ortamlara dönüştürüp onları yönetmenize olanak sağlar. LearnDash ise bir online kurs oluşturucusudur. Bu eklenti sayesinde, kurs, ders ve sınav ortamlarını ayarlayabilirsiniz. Bir diğer detay ise kursları tamamlayan öğrenciler için bir puan sistemi vardır. Bu sisteme göre öğrenciler değerlendirilir ve kazandıkları puanlara göre yeni kursların kilidini açıp eğitimlere devam edebiliyorlar. Udemy gibi kurs programları tarafından tercih edilmektedir.

Bu içeriğimizde WordPress en iyi üyelik eklentileri hakkında bilgilendirme yapmaktayız. Son dönemlerin popüleri olan WordPress temaları kategorisine de göz atmanızı tavsiye etmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Ürünlerimiz Orjinal GPL Lisanslıdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
This is default text for notification bar